Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

 

Sıra
№-si

Soyadı, adı və 
atasının adı

Vəzifəsi

Dövlət 
qulluğunda ixtisas dərəcəsi

Əlaqə 
telefonu

Rəhbərlik

1

Əsgərov Asif Yunis oğlu

Başçı

-

440-73-51

2

Verdiyeva Gülarə Eyvaz qızı

Başçının 1-ci müavini

Dövlət qulluğunun  müşaviri

440-83-57

3

Xəlilov Zahid Əziz   oğlu

Başçının müavini

Dövlət qulluğunun  müşaviri

441-53-36

4

Quliyev Ramiz Səmərxan oğlu

Başçının müavini

Dövlət qulluğunun müşaviri

440-61-71

5

Əliyeva Fəridə Xanbaba qızı 

Sektor müdiri-baş mühasib

1-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-81-19

6

Məmmədov Elbrus İbrahim oğlu

Başçının köməkçisi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-83-05

7

Əliyev Orxan Aydın oğlu

Böyük məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

441-38-40

8

Əliyeva Zivər İlham qızı 

Aparıcı məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi psixoloqu

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

440-73-20

9

Fətihi Hacıbaba Vahid oğlu

Böyük mütəxəssi

Dövlət qulluğunun 2-ci dərəcəli referenti

449-92-54

İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

10

Hacıəhmədov  Samir Hacıağa oğlu

Sektor müdiri

    2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-71-41

11

Həmidov Şəfayət Mübariz oğlu

Aparıcı məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-71-41

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

12

Hüseynov Elnur Əyyub oğlu 

Şöbə müdiri

1-ci dərəcəli dövlət qullquçusu

440-82-15

13

Zahirli Çingiz Hidayət

Baş məsləhətçi

Kiçik dövlət qulluqçusu

440-84-68

14

 Yunusov Nəcməddin Yunus oğlu

Baş məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

449-91-88

15

Mövsümov Osman Akif oğlu

Böyük məsləhətçi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

440-84-68

Hüquq şöbəsi

16

Aberkarov Hafiz İbrahim oğlu

Şöbə müdiri

Dövlət qulluğunun kiçik müşaviri

440-84-09

17

Hacıqayıbov Fariz İmran oğlu

Məsləhətçi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

441-57-85

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

18

Quliyev Bəybala Zakir oğlu

Şöbə müdiri

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-48-75

19

İsgəndərov Rauf Vaqif oğlu

Şöbə müdirinin müavini -
dini qurumlarla işin təşkilatçısı

1-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

449-92-54

20

Hüseynov Emin Azər oğlu

Baş məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-73-20

21

Hacıəhmədova Leyla Hacıağa qızı

Baş məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-73-20

22

Əliyev Hüseyn Bəhram oğlu

Baş məsləhətçi

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

441-38-40

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

23

Zeynalov Şahin Səbuhi oğlu

Şöbə müdiri

1-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-71-91

24

Rüstəmov Kamal Elbrus oğlu

Baş məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

441-36-93

25

Həsənbəyli Vəfa Fikrət qızı

Baş məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

441-36-93

26

Kərimli Müşviq Bəhram oğlu 

Aparıcı məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

441-36-93

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

 27

    Quluzadə Kamal Teyyub oğlu

        Şöbə müdiri

        3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu          

 

 28

    Vəliyev NurlanTaleh oğlu

 Böyük məsləhətçi

 

 

Rayon təsərrüfatı şöbəsi

29

Rzayev Asim Yasin oğlu

Şöbə müdiri

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

440-72-40

30

Bağırov Elvin Yaşar oğlu

Baş məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-72-40

31

Rəsulov Anar Akif oğlu

Baş məsləhətçi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-72-40

32

Rüstəmov Ələskər                       Mövlud oğlu

Böyük məsləhətçi (memar)

Kiçik dövlət qulluqçusu

440-72-40

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

33

Baxışov Hamlet Rəhim oğlu

Şöbə müdiri

1-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-71-78

34

Əliyeva Tamam Şövgi qızı 

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

440-72-90

35

Piriyeva Arzu Rəhim qızı

Məsləhətçi (dəftərxana işinin aparıcısı)

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-72-90

36

Ələsgərova Pərvanə Asif qızı

Məsləhətçi
(vətəndaşların müraciətləri üzrə işin aparıcısı)

3-cü dərəcə dövlət qulluqçusu

440-72-90

37

Babazadə Nərmin Zahid qızı

Məsləhətçi

Kiçik dövlət qulluqçusu

440-72-90

38

Xələfova Zemfira Faiq qızı

Məsləhətçi

1-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-72-90

Nəsimi Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının 1 №-li Sahə İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəliyi

39

Cabbarov Eldəniz Məlik oğlu

İcra Hakimiyyəti başçısının nümayəndəsi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

431-13-69

Nəsimi Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının 2 №-li Sahə İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəliyi

40

Əhmədov Nuru Hüseynqulu oğlu 

İcra Hakimiyyəti başçısının nümayəndəsi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

440-71-55

Nəsimi Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının 3 №-li Sahə İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndəliyi

41

Zeynalov Vaqif Şirin oğlu 

İcra Hakimiyyəti başçısının nümayəndəsi

2-ci dərəcə dövlət qulluqçusu

597-88-93

Xidməti heyət

42

Qarahmədov Elxan Cəmi oğlu

Baş mütəxəssis -sürücü

Dövlət qulluğunun 2-ci dərəcə referenti

440-76-89

43

Allahverdiyev Famil Teymur oğlu 

Baş mütəxəssis -sürücü

Dövlət qulluğunun 2-ci dərəcə  referenti

440-76-89

44

Yedigarov Elşad Aslan oğlu 

Baş mütəxəssis -sürücü

Dövlət qulluğunun 3-cü dərəcə referenti

440-76-89

45

Eylazov Həmid Məşi oğlu

Baş mütəxəssis-komendant

Dövlət qulluğunun 2-ci dərəcə referenti

440-76-89

 

 

Keçidlər